,

PO TË DUE UNË

5.00

Poezitë e kësaj përmbledhjeje janë ndërtuar kryesisht në formë dialogësh të unit lirik me objektin e dashurisë. Por më shumë se dialogë ato janë narrativa pasionesh, ndijime të zjarrta shqisore, çaste shkrirjesh fizike mbresëlënëse, të dhëna me përshkrime të gjalla dhe me një gjuhë të guximshme gati bakike.

Shto i Preferuar
Shto i Preferuar

Arjola Zadrima (1979) ka kryer studimet për Gjuhë dhe Letërsi në Universitetin “Luigj Gurakuqi” në Shkodër. Deri tash ka botuar dy libra me poezi.

Të dhëna për Librin:

Autori Arjola Zadrima
Titulli Po të due unë
ISBN 978-9951-777-52-0
FAQE 70
Çmimi 5
Viti 2022
Autori

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “PO TË DUE UNË”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shopping Cart
PO TË DUE UNË
5.00
Shto i Preferuar
Shto i Preferuar