,

COMMENTUM (3)

5.00

Commentum 3 komenton prozën dhe poezinë bashkëkohore shqipe.

Shto i Preferuar
Shto i Preferuar
Kategori: ,

Commentum 3 komenton prozën dhe poezinë bashkëkohore shqipe.

Të dhëna për Librin:

Autori Ag Apolloni
Titulli Commentum 3
ISBN 978-9951-777-26-1
FAQE 100
Çmimi 5
Viti 2020
Autori

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “COMMENTUM (3)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shopping Cart
COMMENTUM (3)
5.00
Shto i Preferuar
Shto i Preferuar