,

KOFERI I KONICËS

5.00

Koferi i Konicës është një përmbledhje reflektimesh që kanë dalë prej leximeve dhe dyshimeve të autorit; një koleksion konstatimesh që autori i ka mbajtur nëpër margjina librash gjatë leximit të letërsisë shqipe nga fillimi i saj deri sot.

Shto i Preferuar
Shto i Preferuar
Kategori: , Etiketa: ,

Koferi i Konicës është një përmbledhje reflektimesh që kanë dalë prej leximeve dhe dyshimeve të autorit; një koleksion konstatimesh që autori i ka mbajtur nëpër margjina librash gjatë leximit të letërsisë shqipe nga fillimi i saj deri sot. Ky libër përfshin refleksionet mbi problemet esenciale të letërsisë shqipe, si: gjuha, tema, stili, idetë, modeli etj.

Të dhëna për Librin:

Autori Ag Apolloni
Titulli Koferi i Konicës
ISBN 978-9951-777-01-8
FAQE 154
Çmimi 5
Viti 2019
Autori

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “KOFERI I KONICËS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shopping Cart
KOFERI I KONICËS
5.00
Shto i Preferuar
Shto i Preferuar