,

COMMENTUM (2)

5.00

Commentum 2 komenton teatrin antik grek, dramën bashkëkohore shqipe dhe teorinë  e metateatrit.

Shto i Preferuar
Shto i Preferuar
Kategori: , Etiketa: ,

Commentum 2 komenton teatrin antik grek, dramën bashkëkohore shqipe dhe teorinë  e metateatrit.

Të dhëna për Librin:

Autori Ag Apolloni
Titulli Commentum 2
ISBN 978-9951-777-25-4
FAQE 100
Çmimi 5
Viti 2020
Autori

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “COMMENTUM (2)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shopping Cart
COMMENTUM (2)
5.00
Shto i Preferuar
Shto i Preferuar