,

DASHNI PASKAJORE

5.00

Ky është një libër dashurie. Për një dashuri të pafund të një nëne për fëmijën e saj. Një uratë për një dhuratë, që ajo e sheh si të pikur nga qielli.
Yllka është poete debutante, por jo e rastit. Ajo ka një etje për poezinë, për ta lexuar, shkruar dhe studiuar.

Shto i Preferuar
Shto i Preferuar
Kategori: , Etiketa: ,

Yllka Maqedonci (1997) ka kryer studimet bachelor dhe master në Universitetin e Prishtinës dhe në Universitetin e Pragës. Nga viti 2020 ka punuar si mësimdhënëse në kolegje të ndryshme, si dhe ka përkthyer tregime nga gjuha sllovene. Aktualisht vazhdon studimet e doktoraturës në Gjuhësi.

 

Të dhëna për Librin:

Autori Yllka Maqedonci
Titulli Dashni paskajore
ISBN 978-9951-777-83-4
FAQE 111
Çmimi 5
Viti 2024
Autori

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “DASHNI PASKAJORE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shopping Cart
DASHNI PASKAJORE
5.00
Shto i Preferuar
Shto i Preferuar